KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376127
*
nr 1237 6127
Oljemålning
Sven Sahlberg (f. 1909), Hamn. Signerad, daterad -37. Olja på pannå, 28x28
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 februari 2019
kl 19:56:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/2 15:17:04
1
Vinnande bud
25/2 19:08:37
2
150 kr
25/2 19:08:37
1
200 kr (Budbetjänt)
25/2 19:09:05
2
250 kr
25/2 19:09:05
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hamn olja olja på pannå oljemålning oljemålningar sven sahlberg
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
-
8030 Oljemålning
Ib Puja, Ubud Bali. Signerad, daterad 2018, portal..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:45
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1237 6127
Oljemålning
Sven Sahlberg (f. 1909), Hamn. Signerad, daterad -37. Olja på pannå, 28x28
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 februari 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/2 15:17:04 | 1 | Vinnande bud |
| 25/2 19:08:37 | 2 | 150 kr |
| 25/2 19:08:37 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 25/2 19:09:05 | 2 | 250 kr |
| 25/2 19:09:05 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hamn olja olja på pannå oljemålning oljemålningar sven sahlberg
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06 -
8030 Oljemålning
Ib Puja, Ubud Bali. Signerad, daterad 2018, portal..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:45



